Упродовж 5-26 травня 2020 року Інститут міста за ініціативи Lviv Open Lab та МолоДвіж Центр.Львів провів опитування з метою виявлення рівня зацікавленості до позашкільного навчання у сфері інноваційної освіти. Опитування проведено у межах ініціативи "Львів-кандидат – громада, дружня до дітей та молоді" UNICEF.

Споживання медійного контенту призводить до утворення «інформаційної бульбашки», яка охоплює людину та впливає на її сприйняття світу. Останнім часом у Львові на порядок денний постала тема побудови крематорію. Чи потрібно це Львову? Які дії управлінців? Що пишуть львівські медіа?

Останні події демонструють наскільки плинне сучасне суспільство. Розглядаючи тему зовнішнього незалежного оцінювання без політичного детермінізму, розуміємо, що пандемія, пов’язана з SARS-CoV-2, стала серйозною загрозою для його проведення. Адже перша хвиля пробного ЗНО мала розпочатися наприкінці березня 2020, сьогодні ж гостро постає питання про дату його проведення, а на веб-порталах ЗМІ поширюються новини про скасування зовнішнього оцінювання.

Чи можуть зовнішні обставини змінити традиції та звички? Якою мірою львів’яни дотримаються профілактичних заходів для протидії пандемії на Великдень?

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.