Про Інститут міста

Наші напрямки діяльності, структура та команда

Про нас

Інститут міста – аналітичний центр, який був створений Львівською міською радою 21 травня 2009 року. Організаційно-правова форма — комунальна установа (має статус неприбутковості), заснована на комунальній власності і підпорядкована виконавчому комітету Львівської міської ради.

Місія:

Об’єднання зусиль мешканців, влади та бізнесу Львова для вирішення ключових питань стратегічного розвитку міста.

Візія:

1 Інститут міста – авторитетний аналітичний центр.
Інститут міста  є платформою для зібрання експертних середовищ на національному та міжнародному рівні, видає грунтовні аналітичні звіти, статті, складає рейтинги, прогнози та проводить соціологічні дослідження.

2 Інститут міста – це координаційний центр вирішення ключових питань міста.
Підрозділи муніципалітету звертаються до нас для пошуку нових рішень та механізмів їх імплементації. Внаслідок такої співпраці Львівська міська рада – найефективніший орган місцевого самоврядування в Україні.

3 Завдяки Інституту міста рівень стратегічного планування Львова - найвищий в Україні.
Інститут міста успішно координує впровадження Комплексної стратегії розвитку, Стратегії конкурентоспроможності та розробляє інші галузеві стратегії, займається питаннями підвищення якості планування та прогнозування для міста.

4 Інститут міста – беззаперечний лідер за кількістю успішно реалізованих проектів.
Інститут міста активно співпрацює з міжнародними інституціями для вирішення актуальних проблем міста шляхом реалізації проектів, бере участь в загальнонаціональних та міжнародних тендерах та виступає ініціатором проведення національних та міжнародних заходів.

5 В Інституті міста працює професійна команда однодумців.
У нас працюють висококваліфіковані фахівці з проведення аналізу, стратегічного планування, проектного менеджменту. Тут для них створені конкурентні умови праці, можливості та перспективи для професійного розвитку. Спеціалісти ІМ постійно відвідують тренінги та конференції з питань, важливих для розвитку міста, для підвищення власної кваліфікації та організації навчань для інших працівників виконавчих органів.

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.