top of page

Працівники місцевого самоврядування Львова: гендерний розподіл

Метою дослідження стало визначення реальної кількості працівників місцевого самоврядування та виявлення особливостей гендерного розподілу у структурних підрозділах.


З 2012 року Інститут міста долучений до оновлення даних в рамках проєкту «Автоматизована система муніципальної статистики»


Упродовж вересня 2017 року вперше було зібрано інформацію про кількість працівників місцевого самоврядування загалом та за гендерним розподілом.


Основні результати дослідження:

  • Станом на вересень 2017 року в місцевому самоврядуванні працює близько 1386 осіб: 81% є працівниками Львівської міської ради, а 19% – працівниками районних адміністрацій Львова.

  • За гендерним розподілом, в органах місцевого самоврядування працює більше жінок. У ЛМР працює 81% жінок та 19% чоловіків. У районних адміністраціях частка жінок становить 72%, а чоловіків 28%.

  • Серед керівництва міського самоврядування дотримується гендерну рівність: і у Львівській міській раді, і в районних адміністраціях частка керівників чоловіків і жінок є однаково рівною.

  • У структурі ЛМР найбільша частка жінок представлена у департаменті фінансової політики (93%), департаменті гуманітарної політики (89%) та департаменті адміністративних послуг (87%).

  • Найбільше ж чоловіків у департаменті житлового господарства та інфраструктури (48%), департаменті містобудування (31%) та департаменті з питань поводження з відходами (29%).

  • Щодо гендерного розподілу у структурі районних адміністрацій майже однаковий відсотковий розподіл між кількістю працівників. Але найбільша частка жінок працює у Галицькій районній адміністрації (77%), а найбільша частка чоловіків – у Шевченківській районній адміністрації (38%).

bottom of page