top of page
  • Фото автораdarynamendela

ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ ПІДПРИЄМЦІВ 2018Львівський форум підприємців став територією для практичного та інтерактивного спілкування, навчання та дискусій серед представників малого бізнесу та експертів з успішного бізнес середовища

Дата проведення: 15 листопада 2018 року

Форум був одноденним заходом, який пропонував різноформатні робочі сесії учасників спільно із запрошеними гостями, фахівцями, експертами. Робота учасників була побудована за схемою : знайомство, за допомогою бізнес – гри Speed Business Networking», потім спілкування та практичні заняття, тематичні воркшопи про брендинг, контент-маркетинг, командну мотивацію та побудову соціально-відповідального бізнесу.

Учасниками форуму стали 100 власників малого бізнесу, які хочуть вдосконалити та налагодити різні процеси в своїй роботі, а тому готові навчатися та створювати ефективні партнерські зв’язки з однодумцями, експертами, успішними бізнесменами. Саме тому, до них долучилися фахівці з різних сфер творення бізнесу: командотворці та HR-спеціалісти, маркетологи, SMM та PR менеджери провідних агенцій Львова.


Учасник Львівського форуму підприємців, Святослав (Львів):

"Малий бізнес важливий для держави, а для людини, яка хоче стати підприємцем – це початок. Все починається з малого бізнесу: це коли у тебе до 50 людей, відчуваєш себе зайнятою людиною, а згодом ти починаєш продавати не лише свій час, а й продукт, так народжується підприємець. Малий бізнес важливий, тому що більш гнучкий, ніж великий,а тому – вирішує гнучкі проблеми"

Учасники форуму познайомилися за допомогою “Speed Business Networking» – унікальної бізнес-гри Клубу Ділових Людей, модератором якої була Інна Бардаш, бізнес-координатор Клуб Ділових Людей Україна. Гра зробила кожного відкритішим та охочим до нових знайомств. Кожен, хто зацікавився співрозмовником обмінювався візитками, даними та контактами для подальшої співпраці.

Після інтерактивного знайомства, учасники, за попередніми реєстраціями, долучалися до воркшоп-спілкування на теми брендингу, контент-маркетингу, командної мотивації та принципів побудови соціально-відповідального бізнесу.


Учасниця Львівського форуму підприємців, Ольга (Львів):

"Такі заходи мають не тільки пізнавальну функцію – вони є розвитком, інструментом для отримання нової актуальної інформації про сучасні тенденції вдосконалення власного справи. Натхнення, ідея, ресурс і правильна розстановка пріоритетів – це кроки до успішного втілення своїх бізнес-ідей"

Остап Маланяк, керуючий партнер брендингової компанії Vataga Agency допоміг учасникам зрозуміти, що бренд – це не тільки логотип і сайт компанії, це – емоція, впізнаваність, та цінність, яку варто постійно вдосконалювати задля споживача.

Андрій Фединишин, навчив головним принципам дієвого контент-маркетингу. Андрій керує маркетингом у Lviv.com, є співзасновником контент-маркетингової студії Storytell.ink.

Після роботи з Катериною Книжицькою, яка є бізнес-тренером і керівницею компанії Macro Consulting Group учасники визначили основні акценти в сучасних HR-трендах, вибудували механізм залучення цінних та пристрасних працівників, які готові будуть працювати віддано та завзято.

Про переваги ведення соціально-відповідального бізнесу розповідала Марина Саприкіна, керівниця Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», учасники мали змогу обговорити реальні кейси створення та підтримки такого бізнесу.

Після воркшопів учасники мали змогу у форматі екскурсії, поспілкуватися з власниками успішного бізнесу, який діє у Львові на території FestRepublic.

Учасниця Львівського форуму підприємців, Соломія Малинівська (Львів)

"Малий та середній бізнес – це ніша, яка дозволяє креативним людям, тим кому не є комфортно працювати у великих холдингах, працювати за своїми правилами. Вибудовувати зручний графік, ставити досяжні цілі. Тут головне – відповідальність, яку ти готовий взяти за свої дії, а також цілі, які ти можеш досягти"

Донори: Міністерство Закордонних Справ Республіки Польща (ініціатива “Польська Допомога”)

Бюджет: 180 000 грн

Партнери: Інститут розвитку міст у Кракові, Львівська міська рада, Львівська бізнес-школа УКУ та Startup DepotYorumlar


bottom of page