top of page
Фото автораdarynamendela

ПЕРЕДУМОВИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ВРЯДУВАННЯ У ЛЬВОВІ (2015)

Мета дослідження було визначити наявність доступу до комп’ютерної техніки та частоту її використання, рівень комп’ютерної грамотності львів’ян, використання Інтернету, а також поінформованість щодо електронних послуг, які надає Львівська міська рада.


Опитано: 800 осіб, старше 16 років.

Похибка репрезентативності вибіркової сукупності: не перевищує 3,5%.

Основні результати дослідження:

  • Загалом, майже кожен п’ятий львів’янин (19,2%) не має доступу до комп’ютерної техніки (стаціонарний комп’ютер або ноутбук).

  • Майже кожен третій львів’янин (28,2%) не вміє користуватись комп’ютерною технікою.

  • Більш як ¾ опитаних, які мають вдома будь-яке підключення до Інтернету вдома, користуються ним щодня. Серед всіх опитаних цей показник становить дещо більше половини (53,4%).

  • Мобільний телефон є невід’ємною частиною життя – він є майже у всіх опитаних (94,4%). Дуже незначну, проте все ж наявну перевагу мешканці надають звичайному телефону (48%).

  • Серед вільних точок доступу до Інтернету найпопулярнішими серед мешканців є точки доступу Wi-Fi. Ними щодня користуються 10,4% опитаних. Проте, більше половини (54,2%) зазначили, що не користувались ними протягом останнього року.

  • Загалом, варто зазначити, що поінформованість мешканців про різноманітні електронні послуги є на досить високому рівні. Лише 23,7% серед всіх опитаних зазначили, що їм невідомі жодні електронні послуги.

2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

ВИЩА ОСВІТА У ЛЬВОВІ (2016-2017)

Метою дослідження було визначити реальну кількість студентів у ВНЗ Львова; виявити особливості розподілу випускників за напрями...

Comments


bottom of page