top of page
  • Фото автораdarynamendela

СТРАТЕГІЯ ПРОРИВУ 2027

Команда Інституту розвитку міста спільно з Радою конкурентоспроможності міста напрацювала комплексний план розвитку Львова – Стратегія Прориву 2027


Мета Стратегії: перетворити Львів на місто комфортного життя через розвиток у його мешканців навиків креативності – здатності та бажання до творення нових смислів, продуктів та форм.


Стратегія базується на сучасному успішному міжнародному досвіді. Барселона, Берлін, Кельн, Гельсінкі, Буенос-Айрес, Таллінн, Вільнюс – міста, що вже стали креативними центрами для своїх мешканців, досягли соціального добробуту та забезпечили стабільне зростання економіки, що базується на інноваціях.


Візія Стратегії: Львів як креативне місто гідного життя, базованого на довірі, чесності, взаємоповазі та взаємодії, що веде до добробуту, самореалізації та суспільного блага.


Стратегія передбачає Львів 2027 як центр креативності та нововведень. Саме тому включає чотири основні пріоритети розвитку міста – виховання, збереження, концентрації та залучення креативних людей.


  • Для виховання креативності Стратегія прориву передбачає ряд освітніх, пізнавальних ініціатив, що вже реалізуються для дошкільнят, школярів, студентів та дорослих. Заходи спрямовані на розвиток у молодшого покоління навичків критичного мислення, медіаграмотності, медичної, екологічної та підприємницької грамотності, підтримки інклюзії.

  • Для збереження креативності Стратегія прориву передбачає збільшення комфортності проживання у Львові. Для ліквідації бюрократичних процедур ініційовано впровадження Е-врядування, картки львів’янина та особистого кабінету мешканця. Для збільшення безпеки в місті Стратегія передбачає впровадження відеоспостереження на вулицях. Значна увага надається розв'язанню транспортних проблем міста.

  • Для концентрації креативності Стратегія передбачає підтримку та розвиток мережі хабів для генерації ідей та проєктів: Startup Depot, YEI, Tech StartUp School, Innovation District IT Park, Lem Station. Ініціативи не обмежуються лише сферами бізнесу та IT, передбачено розвиток культурних та мистецьких кластерів.

У сучасній інформаційній епосі значення відстаней постійно зменшується. Саме тому в Стратегії наголошено на необхідності покращення внутрішнього та міжнародного транспортного сполучення та авіасполучення для залучення в місто нових креативних людей.


Додаткова інформація:

Період реалізації: 2019-2027

Розробник: ГО Креативне місто, Кластер освіти і креативності, Фундація довіри, Львівська міська рада

Виконавець: Львівська міська рада

Останні пости

Дивитися всі

ПЛАН СТАЛОЇ МІСЬКОЇ МОБІЛЬНОСТІ ЛЬВОВА

План сталої мобільності визначить транспортну політику Львова на найближчі 10 років. Загалом стратегія передбачає перехід до сталих видів пересування – sustainable mobility. Кінцева мета – забезпечити

ЛЬВІВ, МІСТО ДРУЖНЄ ДО ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

З 2018 року Львів бере участь в ініціативі UNICEF "Громада, дружня до дітей та молоді", яка надає можливість реалізовувати дітям та молоді свої права на повноцінний розвиток їхнього потенціалу Мета Пл

ПЛАН МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ (“МЕРИ ЗА ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ” M4EG)

Мери за економічне зростання – це ініціатива, яка покликана сприяти розвитку потенціалу місцевих органів влади країн Східного партнерства в стимулюванні економічного зростання, підвищенні рівня зайнят

Commentaires


bottom of page