top of page
  • Фото автораdarynamendela

КУ ІНСТИТУТ МІСТА УПОВНОВАЖЕНА УСТАНОВА ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКУПІВЛІ РОБІТ З БУДІВНИЦТВА НАРОДНОГО ДО

Оновлено: 19 лист. 2022 р.Рішенням Виконавчого комітету Львівської міської ради від 09.06.2022 №420 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.04.2022 №272» департамент міської агломерації та комунальну установу Інститут міста визначено уповноваженими органами щодо забезпечення закупівлі робіт з будівництва об’єкта «Будівництво Народного дому в с. Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області», оздоблювальних або інших робіт, необхідних для тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб.

Згідно із Постановою КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, визначених Законами України “Про публічні закупівлі” та “Про оборонні закупівлі”.

У зв’язку із тим, що вищевказані роботи виконуватимуться за рахунок грантових коштів за грантовим договором №81284274 укладеним із Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ), існують додаткові вимоги щодо проведення закупівлі.

У відповідності до вимог грантодавця, у разі, якщо предмет закупівлі перевищує 20 000 євро, замовник повинен надіслати запит цінової пропозиції трьом виконавцям та укласти договір про закупівлю за найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією.

На виконання даної вимоги грантодавця, КУ Інститут міста просить надати свою цінову пропозицію до наступного переліку дизайнерських послуг по об’єкту:

1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

ВИЩА ОСВІТА У ЛЬВОВІ (2016-2017)

Метою дослідження було визначити реальну кількість студентів у ВНЗ Львова; виявити особливості розподілу випускників за напрями підготовки та освітньо-кваліфікаційними рівнями; вирахувати частку інозе

ПРОБЛЕМИ ТА ПОТРЕБИ МЕШКАНЦІВ СИХІВСЬКОГО РАЙОНУ (2017)

Метою соціологічного дослідження стало виявлення основних проблем, можливостей Сихівського району та визначення основних показників якості життя мешканців Сихова. Впродовж липня 2017 року було опитано

コメント


bottom of page